Blog

Zabiegi na lato – co wybrać?

Lato to czas, w którym kobiety zadają sobie pytanie: co zrobić, by wyglądać świetnie na plaży w nowym kostiumie kąpielowym? Albo: jak sprawić, by twarz prezentowała się dobrze bez makijażu? To właśnie latem chcemy wyglądać najatrakcyjniej. Często dopiero o tej porze roku zaczynamy zastanawiać się nad możliwościami, jakie oferują nam specjalistyczne zabiegi chirurgii plastycznej. Tymczasem o tym, jak będziemy wyglądać i czuć się we własnym ciele warto pomyśleć już wcześniej. Zabiegi chirurgii plastycznej na lato powinny odbyć się kilka miesięcy przed wakacjami – między innymi po to, by rany zdążyły się zagoić. A które z zabiegów na lato są najpopularniejsze i jakie warto wybrać? Odpowiedź znajdziecie w tym artykule.

Liposukcja 

Zabiegi na lato mają na celu sprawienie, by pacjentka poczuła się we własnym ciele pewna siebie i atrakcyjna. Zabieg liposukcji, nazywany popularnie odsysaniem tłuszczu, spełnia oczekiwania wielu kobiet. Polega na wprowadzeniu pod skórę rurki, za pomocą której nadmierna ilość tłuszczu zostaje usunięta. Liposukcję najczęściej wykonuje się na brzuchu, udach, pośladkach i biodrach.

Zabiegi na lato: augmentacja

Kolejnym popularnym zabiegiem na lato jest powiększenie piersi za pomocą silikonowych implantów. Panie, które chciałyby być posiadaczkami większego biustu, mogą wybrać nie tylko pożądany rozmiar, ale też kształt piersi. Zabieg ten daje fantastyczne efekty, a kobiety, które się na niego decydują, często pozbywają się największych kompleksów.

Mastopeksja

Uniesienie obwisłych piersi i przywrócenie im dawnego wyglądu przez poprawienie ich położenia oraz napięcia nosi nazwę mastopeksji i jest to kolejny popularny zabieg na lato, który wiele kobiet doceni. Zabieg ten polega na usunięciu nadmiaru skóry. Można też dzięki niemu zmienić nieco położenie sutka, zmniejszając otoczkę wokół niego.

Zabiegi na lato: lifting twarzy

Zabieg ten pozwala na cieszenie się młodziej wyglądającą twarzą. Polega na usunięciu z niej nadmiaru skóry i tkanki tłuszczowej. Daje to efekt bardziej rozświetlonej i jędrnej twarzy, co docenia z roku na rok coraz więcej kobiet. Ten zabieg na lato będzie świetny również wtedy, gdy wakacje się skończą – w końcu która z nas nie chciałaby zachwycać gładką i piękną skórą przez cały rok?