Blog

Rozgrzewające napoje

Gdy za oknem robi się coraz chłodniej, w zaciszu domowym staramy się utrzymać odpowiednią temperaturę. Pomagają nam w tym nie tylko grube skarpety i koce, ale również rozgrzewające napoje. Może próbujesz poszerzyć swoje horyzonty napojów, a może po prostu nienawidzisz smaku kawy i chcesz coś zmienić. Oto kilka drinków, które na pewno sprawią, że poczujesz się wystarczająco przytulnie, podczas długich, zimowych wieczorów.

1. Gorąca czekolada

Niezależnie od tego, czy jest to mięta pieprzowa, solony karmel czy inna przyprawa. Jeśli jest zrobiony z dowolnego rodzaju mleka lub czekolady, produkt jest najlepszy. Każdego rodzaju gorąca czekolada pozwala czuć się ciepło, a także zrelaksować się po przeziębieniu.

2. Rozgrzewające napoje: Cydr

Obie są mrożone lub gorące, oba są orzeźwiające i nadają przyjemny owocowy smak, który lubi większość ludzi. To napój, do którego nie trzeba za wiele dodawać, aby był pyszny.

3. Herbata Chai

Przyprawy w herbacie Chai mają wiele zalet zdrowotnych i zawierają mniej kofeiny niż kawy. Herbata Chai to w zasadzie czarna herbata zmieszana. Ma wiele smaków, jest świetnym wyborem dla osób chcących zrzucić trochę kalorii. Dzięki temu rozgrzewającemu napojowi herbata staje się doskonała pod każdym względem.

4. Rozgrzewające napoje: Ajerkoniak podawany na ciepło

Możesz cieszyć się tą wzbogaconą lub stworzyć wersję przyjazną dla dzieci. Może to chwilę potrwać, ale jego wynik jest tego wart. Możesz cieszyć się ciepłem lub zimnem, ale w chłodniejsze dni zdecydowanie zrelaksujesz się po długim tygodniu.

5. Gorąca herbata z miodem

To świetny rozgrzewający napój na każdy dzień dnia. Niezależnie od tego, czy rodzaj herbaty jest kofeinowy czy bezkofeinowy, nadal jest pyszny. Pomaga nawet w przypadku przeziębieni. Łagodzi gardło, jeśli masz ból gardła. Jest to podstawowy napój, który wciąż zaskakuje swoim smakiem.

6. Rozgrzewające napoje: London Fog

Londyńska mgła jest przygotowywana z herbaty Earl Grey i zapewnia zastrzyk kofeiny. To może być nawet dobra alternatywa dla twojej kawy. Jest to przyjemny rozgrzewający napój idealny na każdą porę roku. Jest łatwy do zrobienia przy użyciu tylko 3 składników. Jest pienisty i słodki, ale nie jest pełen innych słodzików.

7. Gorąca woda cytrynowa

Gorąca woda cytrynowa ma subtelny smak i zapewnia wiele korzyści zdrowotnych. Wypłukuje toksyny z wątroby i nerek. Jest to również dobre źródło witaminy C i jest dobre dla układu odpornościowego. To świetny sposób na utrzymanie ciepła i zdrowia w chłodniejsze dni.