Blog

R jak rozmiar – zalety posiadania małych piersi

Kobiety nie zawsze zadowolone są z naturalnej wielkości swoich piersi. Najczęściej, to młode dziewczyny cierpią z powodu swojego rozmiaru, ponieważ wydaje się on albo zbyt duży przez co przyciąga niepotrzebną uwagę, albo zbyt mały. Wraz z upływem lat coraz bardziej lubimy swoje naturalne kształty i słusznie – bo przecież każdy rozmiar jest piękny, jeśli piersi są zadbane i zdrowe. Oto najważniejsze zalety posiadania małych piersi.

Kobiety z czasem doceniają mniejszy biust. Jest wiele zalet posiadania małych piersi, o których warto pomyśleć zanim zaczniemy zazdrościć koleżankom bujniej obdarzonym przez naturę. Kobiety marząc o większym biuście, często nie wyobrażamy sobie problemów jakie się z nim mogą wiązać. Warto uwzględnić kilka argumentów za małymi piersiami, szczególnie jeśli rozmiar pasuje do sylwetki.

Jędrność przez lata

Duży biust często opada nie tylko pod wpływem ciężaru, ale także z czasem pod wpływem grawitacji. Małe piersi zachowują jędrność latami, zwłaszcza jeśli są poddawane odpowiedniej pielęgnacji. Kobiety o małych piersiach mogą pozwolić sobie na brak biustonosza, co może być bardzo seksownym elementem stylizacji.

Twój kręgosłup nie cierpi

I dzięki temu masz lepsza postawę. Kobiety posiadające duże piersi najczęściej zaczynają się garbić już jako nastolatki. Potem naturalny ciężar piersi sprawia, ze cierpi kręgosłup i pojawiają się bóle. Kobiety z małym biustem nie mają takiego problemu. Często mają wyprostowaną sylwetkę.

Możesz nosić dowolny strój kąpielowy

Podczas gdy właścicielki dużych piersi, przed wakacjami muszą się sporo nabiegać zanim kupią odpowiedni strój kąpielowy podtrzymujący piersi, kobiety z małymi piersiami mogą przebierać w modelach do woli. Właściwie każdy rodzaj stroju kąpielowego dobrze wygląda na małych piersiach a dodatkowo możesz eksperymentować z falbankami lub frędzlami. Stroje kąpielowe dla pań o pełniejszym biuście więcej kosztują. Ty w tej cenie możesz kupić kilka różnych modeli.

Możesz bez skrępowania uprawiać sport

Bieganie czy skakanie na trampolinie nie powoduje dyskomfortu ponieważ piersi nie podskakują i nie przyciągają uwagi. Wystarczy dobry biustonosz i możesz bez skrępowania uprawiać każdy rodzaj sportu bez uczucie, że nie masz kontroli nad swoimi piersiami.

Łatwiej dobrać Ci ubrania

Nie bez powodu modelki na wybiegach rzadko obdarowane są bujnymi piersiami. Ubrania dobrze leżą na kobietach, które mają bardzo niewielki biust. Właścicielki dużych piersi często maja problem z zakupieniem choćby klasycznej koszuli, ponieważ trudno zapiąć im się w biuście. Mały biust także dobrze prezentuje się w bluzkach z głębokimi dekoltami.

Dłużej wyglądasz młodo

Mały biust powoduje, że sylwetka wygląda drobniej i młodziej. O ile młode dziewczyny często mają problem z tym, że wyglądają młodziej niż w rzeczywistości . W momencie kiedy mamy już lat więcej niż osiemnaście, nasze oczekiwania w tym temacie są zupełnie odwrotne.

Możesz zawsze wyglądać elegancko i stylowo

Kobiety z dużymi piersiami często nie mogą pozwolić sobie na zbyt wiele pod względem podkreślania swoich atutów. Wystarczy tylko trochę zbyt duży dekolt aby wyglądać wulgarnie. Kobiety z małymi piersiami zupełnie nie mają tego problemu. Nawet dekolt po pępek nie spowoduje wrażenia „taniego wyglądu”.

Brak podrażnień

Duże piersi wymagają noszenia podtrzymującego biustonosza. Duży biust może być szczególnie problematyczny w czasie upałów, kiedy ramiączka powodują otarcia a skóra pod piersiami intensywnie się poci prowadząc do powstawania potówek lub podrażnień. Kobiety z małymi piersiami mogą w upalne dni biustonosza nie zakładać w ogóle lub zdecydować się na przewiewny stanik z naturalnego materiału.