Blog

Kobiecy Świat – konsultacje chirurgiczne podczas targów

Zapraszamy na konsultacje w trakcie targów Kobiecy Świat

W dniu 4.11.2017 (SOBOTA) – w godzinach od 10:00 do 14:00

W dniu 5.11.2017 (NIEDZIELA) w godzinach od 13:00 do 17:00

 

Istotą naszej obecności na targach jest edukacja i pogłębianie świadomości pośród pacjentów zainteresowanych korzystaniem z praktyki medycznej. Na stoisku można będzie zadawać dowolne pytania dotyczące chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej.

Chirurg plastyk – doktor Zbigniew Łucki odpowie na Twoje wątpliwości dotyczące zbiegów, sposobów przygotowania do nich, wskazanych badań jakie mogą być konieczne przed operacją. Będzie możliwość przedyskutowania wszystkich wskazań do zabiegów, ale również ryzyk jakie im towarzyszą. Podczas targów będzie można obejrzeć przyrządy lub implanty stosowane w chirurgii plastycznej.

Lekarz zaprezentuje najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej. Opowie o sposobach usuwania blizn, tatuaży zarówno przy użyciu specjalistycznych laserów jak i klasycznych metod chirurgicznych. Na targach możesz tez poszerzyć swoją wiedze o zabiegach korekcji nosa, ust, uszu. Dowiesz się w szczegółach czym jest podniesienie a czym powiększenie piersi i czy można swobodnie połączyć obydwa te zabiegi. Doktor Łucki podpowie także w jakich przypadkach możesz liczyć na przeszczep własnego tłuszczu, a także kiedy wskazany jest lifting twarzy.

Zresztą – po prostu przyjdź i zapytaj.

Do zobaczenia na targach